Видовжений чорний світильник на 3 білих плафони

-20%
- В наявності
- Код: MJ86/3 BK
3 115 ₴
2 492 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжений світильник на 3 білих плафони в металевому корпусі. Ця модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см (2 шт.), 12 см (1 шт.) |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Серія | MJ 86/3 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 2 492 ₴






