Підвісний світильник Planet pendant ensemble в стилі модерн d15 см

-15%
- В наявності
- Код: MJ81-150
2 485 ₴
2 112,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників Planet pendant ensemble у стилі модерн. Ця колекція світильників є ідеальним центральним елементом для віталень, їдалень, коридорів або навіть ванних кімнат. Скляний плафон з незвичними узорами чудово поєднується із металевим корпусом кольору латунь. У продажі є два види світильників з даної колекції, а саме діаметром 15 см та 20 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 81 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 112,25 ₴









