Чорне видовжене хвилеподібне бра 60 см 4000K

- В наявності
- Код: WB31/600 BK
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні лінійні бра, які не лише виконують функцію освітлення, але і є стильним елементом інтер’єру. Металева конструкція бра складається із круглої стінової основи та довгої вигнутої планки у хвилеподібній формі. Бра оснащені вбудованими світлодіодами, які розташовані під розсіювачем вздовж всієї довжини (основи та планки) і випромінюють нейтральне світло з температурою 4000К. Модель доступна у 2-х варіантах кольору корпусу: чорний та латунь, а також у 3-х розмірах: 60 см, 80 см та 100 см. Основна перевага цих бра полягає в можливості встановлення під потрібним кутом – горизонтально або вертикально.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7,5 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір стельової основи | 7,5х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 31 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 695 ₴






