Чорна люстра з 12 білими плафонами 105х70 см

- В наявності
- Код: BM64/12 BK+WT
8 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстри вирізняється сучасним мінімалістичним стилем, що поєднує чорний металевий корпус і білі плафони. Люстра складається з розгалужених металевих стрижнів, на яких розташовані плафони. У нашому асортименті представлено 2 комплектації даної моделі: на 12 плафонів: довжина 105 см, ширина 70 см, висота 75 см. на 18 плафонів: діаметр 110 см, висота 60-75 см. Білі плафони діаметром 10 см забезпечують рівномірне освітлення, а цоколь G9 дозволяє легко замінювати лампи та обирати різні варіанти світла. Ця серія люстр підходить для використання в сучасних вітальнях, спальнях, обідніх залах і офісах. Їх універсальний дизайн дозволяє легко інтегрувати світильники в інтер’єри різних стилів, додаючи приміщенню сучасності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 75 |
| Довжина | 105 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | BM 64 |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 8 685 ₴








