Підвісна люстра-кільце на 6 плафонів та 3 споти d 60

-10%
- В наявності
- Код: SG46-750 GD
7 155 ₴
6 439,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-кільце у двох діаметрах в корпусі кольору латунь з прозорими подвійними плафонами вгору та 3-ма спотами вниз. Висота люстри регулюється. Діаметр 60 см - 6 плафонів (цоколь G9) та 3 споти (цоколь Е27, розмір спотів 11х6 см) Діаметр 90 см - 9 плафонів (цоколь G9) та 3 споти (цоколь Е27, розмір спотів 11х6 см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 11х6 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серія | SG 46 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 6 439,50 ₴








