Люстра MOBIS на 5 плафонів у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: S18/5 BK+WT
3 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія сучасних плафонних люстр MOBIS у чорному металевому корпусі представлена на 5 та 6 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серія | S 18 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 3 345 ₴









