Видовжене чорне LED бра 90 см

- В наявності
- Код: W007/900 BK
1 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні лінійні бра, які можуть бути не тільки функціональним джерелом світла, але і стильною частиною інтер'єру. Перевагою цих бра є можливість зафіксувати під потрібним кутом (горизонтально або вертикально). Дана модель представлена у 2-х довжинах корпусу: 60 та 90 см, потужністю відповідно 9 Вт та 13 Вт. Бра має вбудовані світлодіоди, що випромінюють нейтральне світло 4000К.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 007 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 1 835 ₴






