Сучасне лінійне бра в латунному корпусі 60 см

- В наявності
- Код: WB26/600 AB
1 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні лінійні бра — це не лише функціональне джерело світла, але й стильний елемент декору, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь і чорний, а також у п’яти варіантах довжини: 60, 80, 100, 120 і 150 см із потужністю відповідно 7 Вт, 9 Вт, 12 Вт, 14 Вт і 18 Вт. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами з нейтральною температурою світла 4000К, яке забезпечує комфортне й рівномірне освітлення. Це світло створює затишну атмосферу, не втомлює очі та сприяє природному сприйняттю кольорів. Однією з переваг цієї моделі є можливість фіксації бра під певним кутом, що дозволяє налаштовувати напрямок освітлення відповідно до ваших потреб. А також особливістю серії є можливість поєднувати бра різних розмірів, створюючи унікальні світлові композиції. Завдяки цьому, ви можете втілювати сміливі дизайнерські рішення, підкреслюючи стиль приміщення та додаючи йому характеру. Ці бра ідеально підходять для оформлення сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, спальні, коридори або робочі простори.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х6х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 26 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Ціна: 1 985 ₴








