Дизайнерський LED підвіс Butterfly

- В наявності
- Код: MJ29-400
4 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський LED підвіс у вигляді метелика
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 7 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Розмір упаковки | 33х31х8 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 4 235 ₴








