Люстра стельова EMISO на 9 плафонів у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: S19/9
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія сучасних плафонних люстр у чорному металевому корпусі представлена на 6, 9 та 12 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 45 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 22х2,5 см |
| Серія | S 19 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 4 395 ₴








