Латунна кільцева люстра з гнучкою LED стрічкою Ø95 см (кільце 60 см)

-10%
- В наявності
- Код: JU22N-600 AB
8 515 ₴
7 663,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція люстри складається з металевого кільця, яке обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах: 60 см кільце, загальний діаметр - 95 см, потужність - 66 Вт 80 см кільце загальний діаметр - 100 см, потужність - 85 Вт Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 30 до 150 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр кільця: 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 66 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 95 |
- Ціна: 7 663,50 ₴








