Підвіс із білим плафоном у латунному корпусі

- В наявності
- Код: Y409/1
1 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель підвісного світильника, яка відрізняється стильним дизайном, що гармонійно поєднує простоту форм та естетики. Базовий білий плафон діаметром 15 см з цоколем Е27 лаконічно обвивають два латунних кільця. Загальна висота світильника регулюється від 20 до 105 см. Цей світильник підійде для інтер’єрів у стилі модерн, лофт або скандинавському стилі. Він ідеально впишеться у вітальні, кухні або робочі кабінети, де потрібен оригінальний і ненав’язливий елемент освітлення. Завдяки своїм компактним розмірам і універсальному дизайну, світильник можна використовувати як у домашніх умовах, так і в комерційних просторах, таких як кафе або офіси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 805 ₴







