Підвісний світильник на 3 лампи

- В наявності
- Код: MJ92/3 BK
4 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник FLOS AIM у металевому корпусі чорного кольору на 3 лампи
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 25х17 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | у трьох точках |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 4 825 ₴









