Деревʼяний підвісний світильник

-15%
- В наявності
- Код: MJ72/1
4 055 ₴
3 446,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в деревʼяному корпусі із металевими елементами в кольорі латунь. Неймовірний виглаяд світильнику надає деревʼяний корпус-плафон, розміром 60х40 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | Метал + деревина |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 60х40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 3 446,75 ₴









