Підвісний світильник куля із декоративного каміння d13 см

- В наявності
- Код: A886/1 FGD
1 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна модель підвісного світильника, яка стане акцентним елементом для віталень, спалень, їдалень, коридорів, а також комерційних приміщень. Світильник оснащений цоколем G9. Плафон із декоративного каміння (діаметр 13 см) чудово поєднується із металевим корпусом золотого кольору. Завдяки декоративному камінню Ви будете вражені неймовірною атмосферою розсіювання світла.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 1 805 ₴









