Підвісна срібна кільцева люстра з плафонами

-30%
- В наявності
- Код: MJ108/8
9 395 ₴
6 576,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана у дусі європейського мінімалізму з поєднанням білих та хромованих плафонів, розташованих на круглому металевому каркасі. Верхні білі плафони з цоколем G9 (8 ламп) а нижні - G4 (8 ламп). Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 30 см, максимальна висота: 160 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 6 576,50 ₴









