Світлодіодна люстра із ніжними квітами

-40%
- В наявності
- Код: D9001-600
14 865 ₴
8 919 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана світлодіодна люстра із ніжними квітками двох кольорів: прозорі та матові Модель представлена у чотирьох розмірах: 40 см, 60 см, 80 см, 100 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 8 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 31 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 107х107х25 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | D 9001 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 8 919 ₴










