Підвіс із фактурним скляним плафоном в кольорі рожеве золото

-15%
- В наявності
- Код: 0619/1 Rose gold
1 455 ₴
1 236,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві кольори в інтер'єрі завжди додають сміливих акцентів. Трендом останнього часу є пастельні, м’які відтінки. Однак барвисті акценти залишаються завжди актуальними! Серія підвісних світильників представлена у шести кольорах плафона: хром, золото, янтарний, зелений, фіолетовий та рожеве золото. Підвіси ідеально комбінуються між собою. Варіанти розміщення: на один, два, три, чотири, п’ять підвісів на одній стельовій основі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Рожеве золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мінімальна висота | 27 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Серія | 0619/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 236,75 ₴


