Видовжена люстра Gemo Led у срібному каркасі 100 см

- В наявності
- Код: H18-L1000 CH
4 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна видовжена підвісна люстра Gemo Led у срібному металевому каркасі довжиною 100 см. Потужність 47 Вт (23 Вт тепле та холодне).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 47 w |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 18 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 4 545 ₴







