Підвіс із бетонним плафоном 18х10 см

-10%
- В наявності
- Код: MJ185/1
1 745 ₴
1 570,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний підвісний світильник з бетонним плафоном і чорною металевою основою створює стильну індустріальну атмосферу, що одразу привертає увагу. Його грубий бетонний плафон робить світильник ідеальним акцентом для інтер'єрів у сучасному індустріальному стилі та відкритих просторів. Розміри плафона – 18х10 см, а висоту можна регулювати від 25 до 170 см, що дозволяє адаптувати його до будь-якого приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 1 570,50 ₴








