Дизайнерське бра Modulo

-20%
- В наявності
- Код: WJ28/1
2 485 ₴
1 988 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерське бра Modulo на 1 або 2 плафони
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Хромоване напилення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 27х19х16 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 28 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 988 ₴





