Підвіс із сіро-блакитний плафоном та фурнітурою з екошкіри

-15%
- В наявності
- Код: CO7GR
4 245 ₴
3 608,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісні світильники із фурнітурою з еко-шкіри представлені у трьох кольорах скляного плафона (янтар, прозорий та сіро-блакитний). Завдяки колірній варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Світильник має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність - 6 Вт. Ця модель підвіса буде служити чудовим акцентним рішенням в інтер'єрі. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 20 до 200 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 16 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CO 7 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 21 |
- Ціна: 3 608,25 ₴



