Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ black

-5%
- В наявності
- Код: MJ13-380 BK
5 135 ₴
4 878,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ у двох кольорах корпусу - білий та чорний, та у двох розмірах - 38 см та 48 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 38 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 38 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 13х9 см |
| Розмір стельової основи | 13х9 см |
| Розмір упаковки | 54х54х36 см |
| Серія | MJ 13 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38 |
- Ціна: 4 878,25 ₴







