Світлодіодний світильник PEARLIES

- В наявності
- Код: MBJ9-1650
9 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник PEARLIES Люстра-трансформер із білих світлових полімерних куль пронизаних на металевій основі кольору латунь довжиною 150 см. Доповнювальними акцентами є моделююче кріплення з кільцем та звисаюча латунна куля.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 150 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 70х70х17 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 10 |
| Тип кріплення | 3 металевих троси |
- Ціна: 9 185 ₴








