Дизайнерська невагома золота люстра із кришталем Ø 65 см

- В наявності
- Код: MJ203-600 Titanium
12 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 65 (17 Вт) та 70 см (28 Вт) в діаметрі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 17w |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Elements Titanium |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 12 395 ₴









