Люстра на 5 білих плафонів у чорному видовженому корпусі 100 см

-10%
- В наявності
- Код: F85/5 BK+WT
4 635 ₴
4 171,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри в мінімалістичному стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (12х10 см). Цоколь G9, лампочки ідуть в комплекті. Висота люстри регулюється від 25 до 125 см, тому Ви з легкістю зможете підлаштувати освітлення під потреби приміщення. Ця модель люстри представлена у 2-х розмірах: на 4 плафони - довжина 85 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 40 см на 5 плафонів - довжина 100 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 55 см Люстра стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй видовженій формі, вона створює динамічний вигляд, а плафони нестандартної форми привертають увагу. Ця модель є чудовим вибором як для домашнього інтер'єру, так і для офісів чи навіть кафе, ресторанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 55 см |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 4 171,50 ₴







