Бра із білим плафоном у латунному корпусі 25х12 см

- В наявності
- Код: W083/1 AB
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого складається із вигнутої металевої основи із білим плафоном-кулькою (Ø 12 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Перевагою даної моделі є можливість кріплення вигином вгору або вниз. Довжина - 25 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | WB 17/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 695 ₴






