Бра із білим плафоном у чорному корпусі 40 см

- В наявності
- Код: W086/1 BK
1 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого нагадує металеву пластину із білою кулькою. Довжина - 40 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція геометричних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 28х5х2 см |
| Серія | W 086/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 675 ₴







