Підвісний Led світильники у вертикальній формі 60 см

- Немає в наявності
- Код: A248/600 AB
2 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний Led світильники у вертикальній формі металевого корпусу у кольорі латунь із білою акриловою кулькою (діаметр 12 см). Біла кулька з вбудованими світлодіодами, що випромінюють нейтральне денне світло. Потужність світильника - 6 Вт. Висота металевого корпусу - 60 см. Висота регулюється від 65 до 180 см, відповідно до особливостей інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | YG 517 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 095 ₴







