Неймовірний чорний підвісний світильник у 2-х розмірах

- Немає в наявності
- Код: MJ198 BK
8 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється сферичним дизайном плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Смілива форма світильника підсилюється завдяки тексутрному покриттю гіпсового плафона. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Нова серія підвісних світильників представлена у двох розмірах (діаметрах плафона) – 45 см та 65 см. Також ця модель світильника доступна у скляному плафоні з хромованим напиленням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Діаметр плафону | 45 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Гіпс |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | MJ 198 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 8 825 ₴








