Підвіс у чорному хромованому корпусі із металевими ланцюжками

-10%
- В наявності
- Код: MJ190/1 BK
4 755 ₴
4 279,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у металевому корпусі кольору чорний хром із металевими ланцюжками (металеві ланцюжки довжиною 35 см). Діаметр - 18 см. Висота підвіса регулюється від 40 до 170 см. Ця модель представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та чорний хром.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Серія | MJ 190/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 4 279,50 ₴








