Підвіс із бетонним плафоном та хромованою основою

-15%
- В наявності
- Код: MJ186/1 GR+GR
2 385 ₴
2 027,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція бетонних підвісних світильників у індустріальному стилі. Вони мають дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим нестандартний, із своєю "родзинкою". Ці світильники вражають своїм сміливим дизайном - це ідеальне поєднання металевого корпусу із бетонним плафоном та текстильною обмоткою кабелю. Розмір плафона - 20х18 см. Цоколь Е27. Світильники представлені у 3-х кольорових вараціях: чорний корпус + бетонний плафон + чорна обмотка латунний корпус + бетонний плафон + джутова обмотка хромований корпус + бетонний плафон + сіра обмотка Завдяки своїй кольоровій варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 175 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 186/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 027,25 ₴








