Підвіс із грубим бетонним плафоном 22х16 см

- Немає в наявності
- Код: MJ184/1 GR
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний підвісний світильник із бетонним плафоном. Дизайн плафона нагадує як ніби розбиту чи незавершену конструкцію грубообробленого сірого бетону. Разом із металевою основою в кольорі хром, плафон створює невимушену і достатньо легку атмосферу, при цьому привертаючи до себе увагу. Завдяки такому зовнішньому вигляду цей світильник є ідеальним доповненням сучасних індустріальних інтерʼєрів та відкритих просторів. Розмір плафона - 22х16 см. Висота регулюється від 30 до 190 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 22х16 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 2 435 ₴










