Мінімалістичне видовжене бра з білим плафоном

- В наявності
- Код: WJ33/600 BK
2 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 91х27х13 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
- Ціна: 2 135 ₴









