Підвісна 3-х ярусна люстра в хромованому корпусі у 3-х розмірах

-25%
- В наявності
- Код: MJ294-600 Silver+WT
11 665 ₴
8 748,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в металевому хромованому корпусі із 3-ма ярусами підвісних ниток. Модель представлена у 3-х діаметрах: 50 см, 60 (висота корпусу 25 см, на 4 лампи), та 80 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 8 748,75 ₴








