Світильник із підвісною скляною паличкою у латунному корпусі

- В наявності
- Код: SC11/1 AB
1 485 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник із підвісною скляною паличкою у латунному корпусі Розмір корпусу - 34х3 см. Конструкція світильника має будовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність 3 Вт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 485 ₴







