Видовжене мінімалістичне бра у чорному корпусі 62 см

-10%
- В наявності
- Код: WB24/600 BK
2 295 ₴
2 065,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжене мінімалістичне бра у металевому корпусі (довжина - 62 см, ширина - 5 см, відступ від стіни - 6 см). Бра має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність бра - 10 Вт. Дана модель бра представлена у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 63 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір стельової основи | 10х5х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 30G |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 5 |
- Ціна: 2 065,50 ₴




