Бра у чорному корпусі Ø 18 см із нейтральним світлом

- В наявності
- Код: W20G-180 BK
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра у чорному корпусі Ø 18 см із нейтральним світлом Нова колекція круглих світлодіодних бра представлена у двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та у двох діаметрах (15 та 18 см).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 3 см |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 20G |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 1 315 ₴







