Бра у латунному корпусі із скляними пличками 40 см

- В наявності
- Код: WB221/2 S AB
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра у латунному корпусі до якого кріпляться дві скляні палички з імітацією крапель води. На основі розміщуються вбудовані світлодіоди нейтральної температури (потужність 3 Вт), які подають світло на скляні палички та створюють неймовірну атмосферу через розсіювання світла. Модель представлена у 2-х розмірах корпусу: 40 та 60 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 21/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 1 695 ₴






