Люстра стельова в білому корпусі на 4 прозорих плафони

- Немає в наявності
- Код: 51797/4 WT+CL
1 975 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова в білому металевому корпусі на 4 прозорих плафони. Діаметр люстри - 60 см. Висота (відступ від стелі) - 25 см. Ця модель люстри представлена у 3-х комплектаціях (на 4, 6 та 8 плафонів) і у 3-х кольорах плафонів (прозорий, білий та графітовий)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серія | 51797 WT+CL |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 1 975 ₴






