Настінний чорний світильник з білим плафоном

- В наявності
- Код: W078/1 BK
1 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний дизайнерський світильник у металевому корпусі чорного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 42 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 13х7 см |
| Серія | AA 355 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 1 845 ₴







