Світильник Лофт у чорному корпусі на 4 янтарних плафони

- В наявності
- Код: 12120/4 BK+AM
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 70х25х24 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Також ця серія світильників включає підвіси на один плафон та світильники на 3 та 4 плафони. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 38х8х2,5 см |
| Серія | 12120 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 2 995 ₴




