Чорне бра з гнучким неоном

-30%
- В наявності
- Код: WB6/850 BK
6 475 ₴
4 532,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник у металевому корпусі в двох кольорах: золотий або чорний. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму. Це модель яка стане чудовим доповненням як вітальні чи спальні так і навіть ванної кімнати.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х8х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 4 532,50 ₴







