Люстра із кришталевим камінням на 4 лампи

- Немає в наявності
- Код: MJ135/4 BK
5 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Levistella - це велична та вишукана люстра з неповторним дизайном пташиної клітини. Лампи у формі свічок у канделябрах із кришталевим камінням неймовірно проглядаються через строгий металевий корпус. Суворий і водночас казковий вигляд люстри створить атмосферу загадки у вашому інтер'єрі. Ця люстра стане не тільки джерелом приємного для очей світла, а й чудовою прикрасою кімнати. Серія люстр у чорному металевому корпусі із підвісним кришталевим камінням всередині представлена у двох розмірах: 55х35 см — 4 лампи 78х45 см — 8 ламп
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Серія | MJ 136 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 5 695 ₴









