Підвісний світильник квітка з органічного пластику

- Немає в наявності
- Код: MJ184
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у формі білої квітки у білому металевому корпусі із пелюстками із органічного пластику. Діаметр світильника 45 см. Конструкція світильника складається із вбудованих світлодіодів на 3 світлових режими, потужність 26 Вт (13 Вт тепле та холодне).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 4 295 ₴









