Люстра у формі кільця Hubble Bubble

-35%
- В наявності
- Код: D8345-600-8 BK
10 895 ₴
7 081,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна скандинавська серія світильників Hubble Bubble Модель доступна у трьох розмірах: кільце 60 см і 80 см та видовжена 110 см Наявність магніта дозволяє вільно моделювати та змінювати положення плафонів на каркасі: зверху або знизу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 30 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Розмір упаковки | 58х58х16 см |
| Серія | D 8345 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 081,75 ₴









