Світлодіодна видовжена люстра із метеликами в золотому корпусі

- Немає в наявності
- Код: C18-1000 GD
4 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стримана видовжена світлодіодна люстра з метеликами на корпусі представлена в чорному та золотому кольорі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 6 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | C 18 GD |
| Тип кріплення | в двох точках |
- Ціна: 4 345 ₴





