Підвісні світильники з метеликами в золотому корпусі

-20%
- В наявності
- Код: C18/2 GD
3 905 ₴
3 124 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукані та ніжні підвісні світильники у двох кольорах (чорний та золотий) з метеликами на корпусі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 26 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | C 18 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 26 |
- Ціна: 3 124 ₴





