Латунна підвісна люстра із кришталевими пластинами

- Немає в наявності
- Код: C8795/450 GB
6 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна сучасна латунна підвісна люстра із кришталевими пластинами. Діаметр люстри 40 см, висота корпусу 23 см. Цоколь Е14 на 8 плафонів. Висота люстри регулюється від 30 до 85 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 6 445 ₴







