Сучасне латунне бра з білим плафоном

- Немає в наявності
- Код: WA345/1 AB+WT
1 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників та бра Miira Large у розкішному кольорі корпусу латунь з скляними білими плафонами
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | A 345 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 825 ₴









